Rajzpályázat!

A Kárpátaljai Népfőiskolai Egyesület rajzpályázatot hirdet kárpátaljai magyar elemi-, általános- és középiskolások részére. A pályázat témája: Kárpátaljai értékek.

STARSrajzpalyazatkerekparosklubkicsi_0Olyan rajzokat várunk, amelyek valamely kárpátaljai értéket jelenítenek meg, lehet az viselet, szokás vagy éppen épített örökség. A rajzok bármilyen technikával készülhetnek.

Az elkészült alkotásokat 2017. július 1-ig várjuk elektronikus úton, szkennelve a karpataljai.nepfoiskola@gmail.com e-mail címre vagy postai úton a következő címre: 89432 Szürte, Rákóczi út 104. A rajz mellé kérjük, tüntessük fel a pályázó nevét, címét, telefonos és/vagy e-mail elérhetőségét, iskolája nevét és életkorát.
A legjobb alkotások díszítik majd az egyesület 2018. évi falinaptárát! A kiválasztott rajzok készítői jutalomban részesülnek.
A kárpátaljai értékek listája elérhető itt:

1190 10.05.2017 - 11:32