Értékösvényen járni jó! Vetélkedő második fordulójának eredményei

14647472_1208083029213854_1021516024_o

Csapat Iskola neve Felkészítő tanár Tanulók nevei Jelentkezők száma pontszámok
1 Péterfalvai Református Líceum Tóth Csaba Bodnár Vivien 5 162 Nagyszőlősi járás döntőbe kerülő csapata
  László Vivien
Nagy András
Grica István
Papp Patrik
1 Tiszasalamoni Általános Iskola Palkó Katalin Leskó Vivien Vanda 5 176 Ungvári járás döntőbe kerülő csapata
  Fedor Annamária
Balog Krisztina
Csopák Orsolya
Skodin Róbert
2 Nagydobronyi Középiskola Tóth Krisztina Bálint Alexandra 5 174
Vass Nóra Gábor Sándor
  B Balog Boglárka
Szilvási Antónia
Palágykomoróci Általános Iskola Katona Ferenc
3 Necze Gabriella Antal Alexandra 5 133
  Bodor Andrea
 Jackó Karina
Lakatos Klaudia
Szakadáti Stefánia
1 Dédai Általános Iskola Vasas Gyöngyi Vascsák László 6 191 Beregszászi járás döntőbe kerülő csapata
  Homoki Jonatán
 Kosztyó Barbara
Kosztyó Kamilla
Baraté Lóránt
 Kulikovszki Alexandra
2 Vári II. Rákóczi Ferenc Középiskola Gálfi Dezső Asztalos Kamilla 4 172
    Mester Dávid
 Nagy Renáta
Veres Viktória
1  Beregrákosi Általános Iskola Tóth Margit Páll László 6 188.5 Munkácsi járás döntőbe kerülő csapata
Doktor Szabina
 Tar Bence
Petrecki Kristofer
Balázs Laura
Doktor Ivetta
2 Izsnyétei 2-es Számú Magyar Tannyelvű Általános Iskola Bekfi Matild   Bekfi Melánia 5 172.5
 Bence Emília
Géci Anzselika
 Pallagi Judit-Kornélia
 Urbán Virág
3 Barkaszói Középiskola Bimba Éva. Horváth Annabella 5 154
Hegedüs Rebeka
Szanyi Anna
Bedei Bianka
Kálmán Zsófia
Összesen 5-9 osztály 36 846

 

 

 

Csapat Iskola neve Felkészítő tanár Tanulók nevei Jelentkezők száma pontszámok
1 Péterfalvai Református Líceum Tóth Csaba Simon Szimonetta 5 173.5 Nagyszőlősi járás döntőbe kerülő csapata
Dobán Vivien
Peleskei Zsófia
Tóth Péter
Kiss Patrik
1 Nagydobronyi Középiskola Tóth Krisztina Szanyi Zoltán 5 187 Ungvári járás döntőbe kerülő csapata
Vass Nóra Nagy Antónia
Ráti Szabina
Katona Veronika
Mitro Gabriella
2 Szürtei Középiskola Kriczky Beáta Kiss Melinda 5 135
Simon Veronika
Kiss Sándor
Pálfi Krisztián
Hegedűs Viktória
1 II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Magyar Főiskola Felsőfokú Szakképzési Intézete Király Katalin Illés Szabina 5 191.5 Beregszászi járás döntőbe kerülő csapata
  Kozma Marianna
Polyák Anita
Szakács Erika
Tóth Enikő
2 Gáti Kovács Vilmos Középiskola Márkus Anita Bahus Klaudia 5 182
  Cipola Kármen
Cipola Klaudia
Sándor Kinga
Lőrinc Zoltán
Összesen 10-11 osztály 25 504

 

843 21.11.2016 - 13:55