Értékösvényen járni jó! Vetélkedő első fordulójának eredményei

14647472_1208083029213854_1021516024_o

 

 

 

 

 

Csapat Iskola neve Felkészítő tanár Tanulók nevei Jelentkezők száma pontszámok
1 Rafajnaújfalui Általános Iskola Molnár Beáta Angalét Ferenc 6 76,5
Nagy Csilla Antal Levente
Demeter Krisztofer
Barta Vanda
Marci Noémi
Nagy Dominika
2 Tiszasalamoni Általános Iskola Palkó Katalin Leskó Vivien Vanda 5 79
Fedor Annamária
Balog Krisztina
Csopák Orsolya
Skodin Róbert
3 Péterfalvai Református Líceum Tóth Csaba Bodnár Vivien 5 76
László Vivien
Nagy András
Grica István
Papp Patrik
4 Oroszi Általános Iskola  Gáti Georgina Bodnár Gréta 5 66
Papp Máté
Tóth Petra
Zikor Bianka
Juhász Bálint
5 Nagydobronyi Középiskola Tóth Krisztina Bálint Alexandra 5 81
Vass Nóra Gábor Sándor
B Balog Boglárka
Szilvási Antónia
Katona Ferenc
6  Csapi 2. Számú Széchenyi Podberecki Márta Bujaló Fruzsina 5 49
 István Középiskola Drozdova Alexandra
Balogh Máté
Dolinai Dániel
Szaniszló Gergely
7 Palágykomoróci Általános Iskola Necze Gabriella Antal Alexandra 5 73
Bodor Andrea
 Jackó Karina
Lakatos Klaudia
Szakadáti Stefánia
8 Dédai Általános Iskola Vasas Gyöngyi Vascsák László 6 99
Homoki Jonatán
 Kosztyó Barbara
Kosztyó Kamilla
Baraté Lóránt
 Kulikovszki Alexandra
9 Barkaszói Középiskola Bimba Éva. Horváth Annabella 5 73
Hegedüs Rebeka
Szanyi Anna
Bedei Bianka
Kálmán Zsófia
10  Nagydobronyi Református Líceum  Badó Margit Berta Erika 5 0
 Bukszár Adrienn
Sebestyén Csilla
 Cserepanyinyec Orsolya
Balog Sándor
11  Beregrákosi Általános Iskola Tóth Margit Páll László 6 94
Doktor Szabina
 Tar Bence
Petrecki Kristofer
Balázs Laura
Doktor Ivetta
12 Izsnyétei 2-es Számú Magyar Tannyelvű Bekfi Matild   Bekfi Melánia 5 89
Általános Iskola  Bence Emília
Géci Anzselika
 Pallagi Judit-Kornélia
 Urbán Virág
13 Vári II. Rákóczi Ferenc Középiskola Gálfi Dezső Asztalos Kamilla 4 80
Mester Dávid
 Nagy Renáta
Veres Viktória
14 Ráti Általános Iskola Ferenc Diána Andricsik Jázmin 5 0
Szabó Nikoletta
Molnár Diana
Markovics Izold
Rolyuk Iván
15 Gáti Kovács Vilmos Középiskola Lőrinc Ágota Lőrinc Annamária 5 0
Pokovba Krisztina
Végh Tamás
Jaró Barbara
Végh Bianka
Összesen 5-9 osztály 77 935,5

 

Csapat Iskola neve Felkészítő tanár Tanulók nevei Jelentkezők száma pontszámok
1 Péterfalvai Református Líceum Tóth Csaba Simon Szimonetta 5 88
Dobán Vivien
Peleskei Zsófia
Tóth Péter
Kiss Patrik
2 Nagydobronyi Középiskola Tóth Krisztina Szanyi Zoltán 5 92
Vass Nóra Nagy Antónia
Ráti Szabina
Katona Veronika
Mitro Gabriella
3 Szürtei Középiskola Kriczky Beáta Kiss Melinda 5 67
Simon Veronika
Kiss Sándor
Pálfi Krisztián
Hegedűs Viktória
4 II. Rákóczi Ferenc Kárpátaljai Király Katalin Illés Szabina 5 92,5
Magyar Főiskola Felsőfokú Kozma Marianna
Szakképzési Intézete Polyák Anita
Szakács Erika
Tóth Enikő
5 Gáti Kovács Vilmos Középiskola Márkus Anita Bahus Klaudia 5 86,5
Cipola Kármen
Cipola Klaudia
Sándor Kinga
Lőrinc Zoltán
Összesen 10-11 osztály 25 426
449 16.10.2016 - 21:44